Pu-erh grejpfrut fix - 20sasz - Big active

Zio001334

Nowy produkt

Czerwona herbata jest bogatym źródłem polifenoli – związków będących antyoksydantami, które unieczynniaja wolne rodniki.

Więcej informacji

6,81 zł

- +

 
Więcej informacji

Herbata Pu-erh grejpfrutowa to inaczej Chińska herbata czerwona o wielu właściwościach prozdrowotnych. Przygotowywana jest z tych samych liści co zielona herbata, ale w nieco inny sposób – z tego powodu czerwona herbata ma wyjątkowy smak i aromat.

Jest bogatym źródłem polifenoli – związków będących antyoksydantami, które unieczynniaja wolne rodniki. Te reaktywne formy tlenu uszkadzają błony komórkowe, powodując ich dezintegracje oraz uszkadzają materiał genetyczny komórek. Może to skutkować powstawaniem niebezpiecznych mutacji. Wolne rodniki powstają podczas standardowych procesów komórkowych jak i w wyniku oddziaływania środowiska na nasz organizm. Wieksze wytwarzanie wolnych rodników generuje zanieczyszczenie środowiska, stosowanie używek czy ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe.

Systematyczne picie czerwonej herbaty wspomaga nasz metabolizm i pomaga zgubić zbędne kilogramy. Wspomaga tez ochronę przed takimi schorzeniami jak miażdżyca, nadciśnienie czy nowotwory.

Herbata ułatwia tez oczyszczenie organizmu, pozbycie się nadmiaru wody oraz usuwanie toksyn, szkodliwych metabolitów i produktów przemiany materii. Ponadto, wpływa pozytywnie na prace układu nerwowego i ułatwia procesy zapamiętywania i koncentracji.

 

                             

Zawdzięcza to wszystko następującym składnikom:

- mikroelementom

- makroelementom

- polifenolom

- teinie

- kofeinie

- olejkom eterycznym.

Połączenie dobrodziejstw czerwonej herbaty z nutą aromatu grejpfruta pomoże ci sie odprężyć i zrelaksować.

Napisz opinię

Pu-erh grejpfrut fix - 20sasz - Big active

Czerwona herbata jest bogatym źródłem polifenoli – związków będących antyoksydantami, które unieczynniaja wolne rodniki.

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu