Zielarnia Evital - sklep zielarsko-medyczny - Poznań - Winogrady

Adres sklepuGodziny otwarciaAkceptowane formy płaności

Zielarnia Evital - sklep zielarsko-medyczny
osiedle Wichrowe Wzgórze 105j
61-699 Poznań

telefon: 61-295-95-96

Poniedziałek: 10-18
Wtorek: 10-18
Środa: 10-18
Czwartek: 10-18
Piątek: 10-18
Sobota: 9-14
Gotówka
Karta płatnicza
Przelew (dla zamówień z odbiorem osobistym)


Jak dojechać:

Evital sklep zielarski Winogrady – naturalne produkty dla całej rodziny

 

Jak najlepiej dbać o siebie i swoją rodzinę? Trzeba sięgać po sprawdzone produkty wysokiej jakości. Evital zielarnia Winogrady oferuje wybrane z wielką dbałością o skład i właściwości preparaty ziołowe, zdrową żywność, suplementy diety, przyprawy i kosmetyki, wytwarzane z wyselekcjonowanych ziół lub ekstraktów roślinnych.

W naszym sklepie na os. Wichrowe Wzgórza wygodnie i szybko zrobią zakupy zwłaszcza mieszkańcy północnych części Poznania (dzielnica Winogrady), w tym osoby z takich osiedli, jak: Na Murawie, Pod Lipami, Zwycięstwa lub Naramowice.

Zielarnia Winogrady – naturalne i ekologiczne produkty

Evital sklep zielarski Winogrady posiada szeroki wybór produktów roślinnych oraz ziół (jednorodnych i mieszanek) dla zdrowia i urody. W naszej ofercie znajdują się także suplementy diety dla całej rodziny, które w naturalny sposób poprawiają odporność oraz pomagają uporać się z objawami rozmaitych schorzeń. W zielarni Evital można także zakupić rozmaite zdrowe przyprawy, które wzbogacą smak każdej potrawy oraz pomogą utrzymać dobrą kondycję.

Dodatkowo sklep zielarski Winogrady oferuje szeroki wybór naturalnych i bezpiecznych kosmetyków oraz preparatów pielęgnacyjnych, idealnych do codziennego stosowania przez dorosłych i dzieci.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, poznania pełnej oferty, a w razie wszelkich pytań, do rozmów z naszymi doświadczonymi pracownikami, którzy o naturalnych preparatach roślinnych i ziołach wiedzą naprawdę dużo.

Galeria sklepu:

Wkrótce


Kategorie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank:
78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.