Zielarnia Poznań i szybka dostawa - co to takiego?

Szanowni Klienci!

Wiemy, że czas spędzony w kolejkach, pieniądze wydane na dojazdy i brak pewności, że nie wszystko co byśmy chcieli będzie dostępne w wybranym sklepie czasem stanowi problem. A wysyłka nawet za pośrednictwem kuriera, nie jest wystarczająco szybka.

Dlatego postanowiliśmy uruchomić ponownie naszą szybką dostawę na terenie Poznania, a wkrótce także i okolic.

Kilka ważnych informacji - założeń związanych z dostawą:

Realizujemy wyłącznie zamówienia składane przez sklep internetowy (zamówienia przyjmowane telefonicznie nie są realizowane w trybie szybkiej dostawy)

Czas realizacji zamówienia / doręczenia od momentu złożenia zamówienia: Chcemy realizować Państwa zamówienia jak najszybciej, jeśli będzie to możliwe (kwestia możliwości transportowych i dostępności asortymentu) będziemy doręczać paczki nawet tego samego dnia! Jednakże najdłuższy termin jaki przewidujemy na doręczenie to 48h. Doręczamy również w soboty. Niezależnie od tego jaki będzie termin dostawy, nasi pracownicy skontaktują się telefonicznie, aby potwierdzić termin i orientacyjną godzinę doręczenia. W przypadku braku możliwości skontaktowania się, transport nie będzie realizowany.

Dostępność produktów: Szybką dostawę jesteśmy w stanie zrealizować dla produktów, których dostępność jest duża  (ikona "Dostępna ilość" pod zdjęciem na stronie produktu). Jeśli zamówisz produkt z małą dostępnością może się zdarzyć, iż nie będziemy w stanie zagwarantować szybkiej dostawy, niemniej - będziemy się starać aby mimo wszystko zamówione produkty, trafiły do Ciebie jak najszybciej!

Minimalna wartość zamówienia: Aby móc skorzystać z firmowej szybkiej dostawy Twoje zamówienie musi być na kwotę minimum 150zł. Po spełnieniu tego warunku na liście przewoźników będziesz mieć do wyboru również naszą dostawę.

Koszt dostawy: Koszt skorzystania z szybkiego doręczenia wynosi 15,99zł. 

Darmowa dostawa: Chcesz otrzymać szybko swoje zamówienie i zaoszczędzić na transporcie? Zamówienia powyżej 250zł doręczamy gratis!

Metoda płatności: Aktualnie zamówienia na szybką dostawę na terenie Poznania będą realizowane wyłącznie przy płatności z góry (zwykły przelew lub szybkie płatności online). Nie ma możliwości płatności przy odbiorze przesyłki. Ma to na celu zminimalizowanie koniecznego kontaktu w momencie doręczenia zamówienia.

Rejon doręczeń: poniżej wymienione są rejony Poznania (zgodnie z podziałem administracyjnym miasta) oraz jego okolic wraz z informacją o dostępności

Aktualnie dowozimy:

  • Poznań - Grunwald
  • Poznań - Wilda
  • Poznań - Nowe Miasto
  • Luboń

Wkrótce dowóz będzie dostępny także w lokalizacjach:

  • Poznań - Stare Miasto
  • Poznań - Jeżyce
  • Puszczykowo
  • Komorniki
  • Borówiec

Jeżeli mieszkasz w rejonie wymienionym jako strefa, do której dowozimy zamówienia, ale w podsumowaniu zamówienia nie masz możliwości wyboru szybkiej dostawy, skontaktuj się z nami ( kontakt@evital.pl ) podając swój kod pocztowy oraz zamówione produkty, abyśmy mogli zweryfikować zamówienie i poprawić błędy działania systemu.


Kategorie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.