Zielarnia Evital - sklep zielarsko-medyczny - Poznań - os. Jagiellońskie

Adres sklepuGodziny otwarciaAkceptowane formy płaności

Zielarnia Evital - sklep zielarsko-medyczny
osiedle Jagiellońskie 121B
61-222 Poznań

telefon: 61-877-77-11

Poniedziałek: 9-18
Wtorek: 9-18
Środa: 9-18
Czwartek: 9-18
Piątek: 9-18
Sobota: 9-14
Gotówka
Karta płatnicza
Przelew (dla zamówień z odbiorem osobistym)


Jak dojechać:

Evital zielarnia Rataje – miejsce pełne naturalnych produktów dla zdrowia i urody

 

Zdrowie jest najważniejszą wartością. Warto o nie dbać przy pomocy dobrze dobranej diety, naturalnych kosmetyków oraz suplementów, opartych na ziołach i roślinnych ekstraktach.

Szeroki wybór zdrowych produktów wprost z natury oferuje Evital sklep Rataje, w którym można znaleźć wysokiej jakości zioła, suplementy diety oraz kosmetyki, przygotowane z najwyższą troską o dobry skład i bezpieczeństwo każdego preparatu.

Nasz sklep znajduje się w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców poznańskiej dzielnicy Rataje, zwłaszcza dla osób z takich osiedli, jak: Jagiellońskie, Armii Krajowej, Bohaterów II Wojny Światowej, Rzeczypospolitej lub Oświecenia.

 

Sklep zielarski Rataje – zdrowe preparaty ziołowe, kosmetyki i suplementy diety

 

Evital zielarnia Rataje (os. Jagiellońskie 121B) stawia na wysokiej jakości produkty naturalne, wytwarzane z ziół i innych ekstraktów roślinnych. W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór ziół i mieszanek ziołowych, przygotowywanych w oparciu o sprawdzone i potwierdzone długą tradycją receptury. Oferujemy naturalne suplementy diety oraz aromatyczne przyprawy, wyróżniające się wysoką jakością oraz wieloma właściwościami prozdrowotnymi, które wspierają odporność organizmu oraz pomagają w walce z rozmaitymi schorzeniami.

Dodatkowo w naszym sklepie można znaleźć rozbudowany dział kosmetyków oraz produktów pielęgnacyjnych, przygotowanych na bazie naturalnych składników, odpowiednich do codziennego użytku dla całej rodziny.

Zapraszamy na zakupy, a w razie wszelkich pytań do rozmów z naszymi doświadczonymi pracownikami, którzy chętnie doradzą, jakie zioła, suplementy i naturalne kosmetyki najlepiej wybrać.


Galeria sklepu:

Wkrótce

Produkt dodany do listy życzeń