Lipobon - 60kaps - Bonimed Expand

Lipobon - 60kaps - Bonimed

BONIMED

Lek001212

Nowy

Lipobon to preparat, które pomaga zachować lipidową równowagę organizmu i świetnie sprawdza się w profilaktyce chorób układu krążenia.

Więcej szczegółów

42,98 zł

brutto

42,97 zł za szt.

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

1)      Opis produktu

Cholesterol to składnik błon komórkowych, składnik kwasów żółciowych, hormonów steroidowych, glikozydów nasercowych. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, który syntezuje go sam bądź otrzymuje wraz ze spożywanym pokarmem. Potocznie używa się słowo cholesterol do określenia substancji zwanych lipoproteinami. Dlatego słyszymy o tzw. dobrym cholesterolu –HDL oraz o złym cholesterolu – LDL. Tak naprawdę jest on składnikiem tych związków.

Zaburzenia gospodarki lipidowej prowadzą do wielu powikłań , poważnie zagrażających zdrowiu i życiu. Zaliczamy do nich:

miażdżycę naczyń tętniczych, choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu, miażdżyca kończyn dolnych, kamienie żółciowe.

            

Powstawanie blaszki miażdżycowej często wiąże się z lokalnym procesem zapalnym a składową tej blaszki jest właśnie LDL. Ze względu na odczyn zapalny, komórki układu odpornościowego wędrują do blaszki i staja się jej częścią. Dochodzi do utleniania cząsteczek LDL, zwiększa się prawdopodobieństwo pęknięcia blaszki. Aby ocenić ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego należy wykonać badanie zwane lipidopgramem, określające stężenie we krwi cholesterolu całkowitego, HDL, LDL oraz trójglicerydów.

Lipobon to preparat, które pomaga zachować lipidową równowagę organizmu i świetnie sprawdza się w profilaktyce chorób układu krążenia. Zawiera wyciąg z karczocha, którego składniki wpływają pozytywnie na pracę wątroby i regulują poziom złego cholesterolu we krwi. Dodatek ekstraktu z miłorząbu japońskiego zwiększa wytrzymałość naczyń krwionośnych oraz poprawia krążenie.

 

2)      Skład 1 kapsułki:

Ekstrakt z liści Karczocha 366mg (2,0% polifenoli w przeliczeniu na kwas chlorogenowy), ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 40mg (24% ginkgoflawonoglikozydów).

3)      Sposób użycia:

Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

 

4)      Opakowanie: 60 kaps.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.