Czyli niepozorny skład o potężnym działaniu! Preparat ten jest często określany mianem „formuły złotego serca”, a to dlatego, że krople Toda polecane są w szczególności osobom z problemami krążeniowymi. Mogą też oczywiście korzystać z niego osoby zdrowe, które chcą się wzmocnić. Pomagają one zadbać o układ krążenia, wspomóc się w cukrzycy i zwiększyć poziom witalności. O niezwykłości tych kropel świadczy też sposób w jaki są one produkowane. Odbywa się ona w procesie 2-letniej inkubacji mikrobiologicznej w ściśle określonych warunkach laboratoryjnych, pod stałym nadzorem. Za jej stworzenie odpowiada zespół naukowców z laboratorium w Vancouver. Dzięki ich wieloletnim badaniom udało się osiągnąć to, co dziś uratowało i/lub poprawiło jakość życia wielu osobom. Ekstrakty z czosnku, czarnej borówki, głogu, rokitnika i ostrej papryczki połączone ze sobą wyjątkowym i niemożliwym do skopiowania sposobem. Połącznie to daje naszemu organizmowi możliwość samoregulacji!

Dla wnikliwych:

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy Todę i jej skład stwierdziliśmy, że nie jest niczym specjalnym i wygląda na coś przereklamowanego. Jednak wraz z wgłębieniem się w jej historię, sposób w jaki powstała i opowieści pacjentów, którzy opowiadali jak wiele jej zawdzięczają, zdecydowaliśmy się dać jej szansę. Dzisiaj jest ona jedną z naszych najlepszych i najsilniejszych rekomendacji dla osób z miażdżycą, nadciśnieniem, zakrzepami, rekonwalescentach po zawałach/udarach. Są bezsprzecznie świetnym wyborem dla większości osób, które borykają się z kłopotami układu krwionośnego. Nasze doświadczenie z nią związane pokazało jasno, że ta formuła jest absolutnie niezawodna.

SKŁAD

A dlaczego ten prosty skład, złożony z pięciu roślin, jest niemożliwy do podrobienia? Do złożenia  formuły kropel Toda doprowadziły LATA badań laboratoryjnych nad wieloma roślinami. Poszukiwano w nich składników, które pozwolą ludzkiemu organizmowi wrócić do zdrowia w sposób szybki i w pełni dla niego bezpieczny i naturalny. Komponenty te odkryto właśnie w:

– Czosnku, który zawiera w sobie składniki walczące z nadmiarem cholesterolu i zakrzepami w naczyniach krwionośnych. Silnie obniżają one też ciśnienie krwi oraz wykazują działanie antyseptyczne. Wzmacnia on też mięsień sercowy i poprawia stan naczyń krwionośnych.

– Borówce czarnej. Używana od tysięcy lat na problemy z biegunkami. Antocyjany w niej zawarte poprawiają przede wszystkim wzrok i umożliwiają widzenie po zmroku. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i przeciwzaparciowo. Jest także doskonałym wsparciem dla układu sercowo-naczyniowego, gdyż wzmacnia naczynia włosowate i obniża cholesterol.

– Głogu. Bardzo znana roślina wspierające siłę skurczu serca, regulująca ciśnienie krwi, poprawiające jej przepływ i zmniejszające ryzyko zakrzepów żylnych. Pomaga ono sercu bić regularniej, oraz wydajniej.

– Rokitniku pospolitym. Poszczególne, zawarte w nim składniki, które dostrzegli kanadyjscy naukowcy pozwalają wpływać na cały ustrój ludzkiego organizmu. To na nich się skupili i wyekstrahowali z rokitnika to, co jest w nim najlepsze. Działa przeciwmiażdżycowo i wspomaga pracę układu immunologicznego. Dodatkowo poprawia pracę płuc, żołądka, wątroby, jelit i wzroku. Wspomaga też leczenie nowotworów jelit i wielu innych schorzeń układu pokarmowego.

– Ostrej papryce. Dzięki pewnemu zawartemu w niej alkaloidowi potrafi ona działać niszczycielsko na komórki nowotworowe. Ponadto wspiera pracę mięśnia sercowego.

CEL POWSTANIA KROPEL TODA

Każdy składnik tych kropel został poddany wieloletniemu badaniu przy zastosowaniu międzynarodowych standardów jakości GMP. Mikrobiolodzy przez kilkanaście lat prowadzili szczegółowe doświadczenia na każdej z tych roślin. Robili to, aby uzyskać formułę, która da organizmowi możliwość uzyskania odpowiedniej i zdrowej komunikacji między komórkami. Komunikacja taka ułatwi mu proces samouzdrawiania i regulacji szkodzących mu procesów. Krople mają bezpieczny sposób przyswajania (pod język), dlatego preparat jest przyjazny dla osób z problemami układu pokarmowego. 

——————-

Zapraszamy na naszego Facebooka.

A także do przeczytania innych, ciekawych postów na naszym Blogu.