Poduszki z gryki

Jest 11 produktów.

Poduszki z gryki cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Wyróżniają się bowiem olbrzymią funkcjonalności i wygodą stosowania, co przekonuje do nich wielu użytkowników, szukających produktów praktycznych i w pełni bezpiecznych do codziennego stosowania.

Szeroki wybór takich wygodnych poduszek z łuską gryki oferujemy również w naszym sklepie ...

Poduszki z gryki cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Wyróżniają się bowiem olbrzymią funkcjonalności i wygodą stosowania, co przekonuje do nich wielu użytkowników, szukających produktów praktycznych i w pełni bezpiecznych do codziennego stosowania.

Szeroki wybór takich wygodnych poduszek z łuską gryki oferujemy również w naszym sklepie Evital.

Łuski gryki – idealne wypełnienie poduszki i materaca

Łuska gryki to inaczej osłonki ziarenek, które idealnie sprawdzają się jako wypełnienie poduszek i materaców. Szczególnie często stosuje się je w przypadku produktów leczniczych lub wspierających powrót do pełni sił po przebytych chorobach lub zabiegach.

Prozdrowotne właściwości gryki, stosowanej jako wypełnienie do poduszek, wpływają bardzo korzystnie na ogólne samopoczucie, jakość wypoczynku oraz kondycję fizyczną.

Dlaczego warto stosować poduszki z łuską gryki?

Materace i poduszki z łuską gryki wyróżniają się wysoką trwałością i elastycznością. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, co prowadzi do odciążenia kręgosłupa i zmniejszenia napięcia mięśniowego. Relaks na poduszkach z łuską gryki zmniejsza poziom stresu oraz poprawia jakość wypoczynku.

Produkty z łuską gryki delikatnie masują ciało, co prowadzi do poprawy krążenia krwi i limfy, a także lepszego dotlenienia tkanek. Dzięki temu poduszki idealnie sprawdzają się u osób cierpiących z powodu bezsenności, migren lub stresu. Ich stosowanie rekomenduje się także u pacjentów podczas rekonwalescencji, u których występuje większe ryzyko pojawienia się odleżyn.

Łuski gryki nie przetrzymują wilgoci wewnątrz poduszki, dzięki czemu gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas. Dodatkowo idealnie sprawdzają się nawet latem, gdyż nie nagrzewają się, pozostając przyjemnie chłodne.

Warto pamiętać o tym, że poduszki i materace z łuską gryki mają właściwości hipoalergiczne. W ich wnętrzu nie rozwijają się szkodliwe drobnoustroje, w tym grzyby, pleśni i roztocza, dzięki czemu mogą być bezpiecznie używane nawet przez alergików.

Poduszka z łuską gryki – rodzaje poduszek w ofercie Evital

Na stronie Evital można znaleźć szeroki wybór poduszek z łuską gryki. Oferujemy zarówno klasyczne poduszki do łóżka, niewielkie poduszeczki do siedzenia, jak i poduchy rogale lub nawet poduszki poporodowe.

W naszej ofercie znajdują się także zdejmowane, praktyczne poszewki z naturalnego lnu, ułatwiające utrzymanie poduszki z łuską gryki w czystości.

Dla osób z cierpiących z powodu bólu kręgosłupa przygotowaliśmy natomiast specjalne pasy lędźwiowe, wypełnione łuską gryki. Delikatnie masują kręgosłup, odciążają go i rozluźniają mięśnie przykręgosłupowe, przynosząc wyraźną i długofalową ulgę.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty poduszek z łuską gryczaną na stronie Evital i znalezienia rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 11 of 11 items

Poduszki z gryki

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank:
78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.