Ze względu na panującą w kraju sytuację, pomimo naszych starań, Państwa zamówienia mogą być realizowane z opóźnieniem. 

Informacja dla Klientów z Poznania:

Nie stój w kolejce! Zamów produkty telefonicznie i odbierz w wybranym sklepie:

618 77 77 11 - os. Jagiellońskie 121B
618 30 55 22 - ul. Leszczyńska 53

Możesz także złożyć zamówienie poprzez sklep internetowy i wybrać sklep stacjonalny, w którym chcesz odebrać gotową paczkę.

Napoje

Jest 21 produktów.
Showing 1 - 21 of 21 items
 • Napój gryczany bio - 1l - Natumi
  Żyw003585

  Napój gryczany Bio Natumi to ekologiczny napój na bazie gryki. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Świetny dodatek do wegańskich potraw, deserów i napojów gorących.

  11,31 zł
 • Napój jaglany bio - 1l - Natumi
  Żyw002528

  Napój jaglany Bio Natumi to ekologiczny napój na bazie kaszy jaglanej. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Świetny dodatek do potraw, deserów i napojów gorących.

  9,85 zł
 • Napój migdałowo-orkiszowy bio - 1l - Natumi
  Żyw000559

  Napój orkiszowo-migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu z dodatkiem migdałów. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik i białko. Jest polecany dla osób z chorobami układu krążenia oraz w diecie dzieci. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera laktozy.

  10,91 zł
 • Napój migdałowy bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO - 1l...
  Żyw004792

  Napój migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój na bazie wyselekcjonowanych migdałów. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Nie zawiera dodatków cukru.

  9,73 zł
 • Napój Orkiszowo migdałowy - 200ml - Natumi
  Oczekiwanie na dostawę
  Napój Orkiszowo migdałowy - 200ml - Natumi
  Żyw004870

  Napój orkiszowo-migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu z dodatkiem migdałów. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik i białko. Jest polecany dla osób z chorobami układu krążenia oraz w diecie dzieci. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera laktozy.

  3,76 zł
 • Napój orkiszowy bio - 1l - Natumi
  Żyw000393

  Napój orkiszowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik i białko. Jest polecany dla osób z chorobami układu krążenia oraz w diecie dzieci. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera laktozy.

  8,32 zł
 • Napój orkiszowy z wapniem - 1l - Natumi
  Żyw002158

  Napój orkiszowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego orkiszu. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik i białko. Jest polecany dla osób z chorobami układu krążenia oraz w diecie dzieci. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera laktozy.

  9,11 zł
 • Napój Owsiano czekoladowy - 200ml - Natumi
  Oczekiwanie na dostawę
  Napój Owsiano czekoladowy - 200ml - Natumi
  Żyw004871

  Napój owsiany czekoladowy z wapniem Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum, natomiast kakao pozyskiwane jest od producentów skupionych w Fair Trade w Dominikanie.

  3,39 zł
 • Napój owsiano waniliowy - 1l - Natumi
  Żyw000350

  Napój owsiano-waniliowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Wyśmienity smak zawdzięcza oryginalnej wanilii Bourbon z Madagaskaru. Można cieszyć się nim samodzielnie lub stosować jako bazę do wyrafinowanych koktajli mlecznych.

  8,32 zł
 • Napój owsiano-migdałowy bio - 1l - Natumi
  Żyw004836

  Napój owsiano-migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa z dodatkiem migdałów. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji owsa.

  11,10 zł
 • Napój owsiany bezglutenowy - 1l - Natumi
  Żyw005500

  Napój owsiany bezglutenowy Bio Natumi to ekologiczny napój wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji owsa.

  8,01 zł
 • Napój owsiany BIO - 1l - Natumi
  Oczekiwanie na dostawę
  Napój owsiany BIO - 1l - Natumi
  Żyw000348

  Napój owsiany Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji owsa.

  7,63 zł
 • Napój owsiany czekoladowy bio - 1l - Natumi
  Żyw002036

  Napój owsiany czekoladowy z wapniem Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum, natomiast kakao pozyskiwane jest od producentów skupionych w federacji Fair Trade w Dominikanie.

  9,62 zł
 • Napój owsiany z wapniem - 1l - Natumi
  Żyw002090

  Napój owsiany w wapniem Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące...

  9,00 zł
 • Napój Ryżowo kokosowy - 200ml - Natumi
  Oczekiwanie na dostawę
  Napój Ryżowo kokosowy - 200ml - Natumi
  Żyw004872

  Napój ryżowo-kokosowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu wzbogacony miąższem kokosa, który nadaje mu niepowtarzalny smak. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Nie zawiera glutenu i laktozy. Doskonały dodatek do ciast, deserów, koktajli lub kawy.

  3,42 zł
 • Napój ryżowo kokosowy bio - 1l - Natumi
  Żyw002968

  Napój ryżowo-kokosowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu wzbogacony miąższem kokosa, który nadaje mu niepowtarzalny smak. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Nie zawiera glutenu i laktozy. Doskonały dodatek do ciast, deserów, koktajli lub kawy.

  10,65 zł
 • Napój ryżowo-waniliowy bio - 1l - Natumi
  Żyw000560

  Napój ryżowo-waniliowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu wzbogacony oryginalną wanilią Bourbon z Madagaskaru. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera glutenu i laktozy. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z...

  9,01 zł
 • Napój ryżowy bio - 1l - Natumi
  Żyw000523

  Napój ryżowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera glutenu i laktozy. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji ryżu.

  7,67 zł
 • Napój ryżowy z wapniem bio - 1l - Natumi
  Żyw001976

  Napój ryżowy z wapniem Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Doskonała alternatywa do mleka krowiego. Nie zawiera glutenu i laktozy. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. 

  8,33 zł
 • Napój sojowy bio - 1l - Natumi
  Żyw000524

  Napój sojowy Bio Natumi to ekologiczny napój z wyselekcjonowanych ziaren soi, która względu na dużą zawartość białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych zalecana jest w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Doskonałe źródło izoflawonów. Nie zawiera laktozy i glutenu.

  6,90 zł
 • Napój sojowy z wapniem bio - 1l - Natumi
  Żyw002037

  Napój sojowy Bio Natumi to ekologiczny napój z wyselekcjonowanych ziaren soi, która względu na dużą zawartość białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych zalecana jest w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Wysokiej jakości wapń pochodzi ze źródła wapnia roślinnego Lithothamnium calcareum. Doskonałe źródło izoflawonów. Nie zawiera laktozy i glutenu.

  7,70 zł

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.