Krople Toda


Krople Toda Heart of Gold – kanadyjskie preparaty ziołowe dla zdrowia

Produkty firmy Toda to krople o zbawiennym dla organizmu działaniu. Są całkowicie naturalne i wytwarzane z ekologicznych składników, które nie zawierają zbędnej chemii, ani składników modyfikowanych genetycznie (GMO).

Krople Toda Heart of Gold – dlaczego warto je stosować?

Krople Toda Heart of Gold produkuje się z substancji pochodzenia roślinnego. Do głównych składników zalicza się czosnek zwyczajny, głóg, ostrą paprykę i rokitnik pospolity. Zawarte w nich substancje aktywne wspierają działanie większości narządów, a zwłaszcza układu krwionośnego. Pozwala to zapobiegać chorobie wieńcowej, zawałom oraz ułatwia oczyszczanie naczyń z toksyn i nadmiernej ilości złego cholesterolu. Przekłada się to na poprawę samopoczucia i lepszą pracę układu krwionośnego. Regularne przyjmowanie kropli Toda poprawia krążenie, co pozytywnie wpływa na ogólną jakość życia i pracę pozostałych narządów.
Regularne spożywanie kropli Toda wpływa korzystnie na układ nerwowy, gdyż zawarte w nich naturalne składniki regulują przepływ krwi do mózgu, co zwiększa dotlenienie tego kluczowego narządu. Suplementacja poprawia zatem pamięć i koncentrację.

Krople Heart of Gold Formuła – jak przyjmować suplement diety?

Krople Toda sprzedawane są z poręcznym zakraplaczem, a dawkowanie ich nie powinno sprawiać trudności. Dzięki tak szerokiemu spektrum właściwości suplement jest zalecany w profilaktyce oraz jako wsparcie w leczeniu przypadłości układu krwionośnego i chorób serca. Serce jest bowiem, zaraz obok mózgu, najważniejszym z naszych narządów.
Zapraszamy do poznania pełnej oferty organicznych suplementów diety na bazie wysokiej jakości składników wprost z natury.
Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności