Informacja dla Klientów z Poznania:

Odbiór osobisty

Zamów w sklepie internetowym - odbierz w wybranym sklepie stacjonarnym:

os. Jagiellońskie 121B
ul. Leszczyńska 53

Szybka dostawa na terenie Poznania!

Dostarczymy do domu Twoje zamówienie nawet tego samego dnia!!

Sprawdź szczegóły: https://evital.pl/content/26-szybka-dostawa-poznan

Przerost prostaty, menopauza

Jest 27 produktów.

Pośród naszej oferty można liczyć na suplementy i leki pochodzenia naturalnego, stworzone dla mężczyzn cierpiących na przerost prostaty, a także dla kobiet, które przechodzą menopauzę, popularnie zwaną przekwitaniem.

 

Choć w przypadku tego drugiego zjawiska nie mówimy o chorobie, a o naturalnej części cyklu życia, to niektórych przypadkach jego...

Pośród naszej oferty można liczyć na suplementy i leki pochodzenia naturalnego, stworzone dla mężczyzn cierpiących na przerost prostaty, a także dla kobiet, które przechodzą menopauzę, popularnie zwaną przekwitaniem.

 

Choć w przypadku tego drugiego zjawiska nie mówimy o chorobie, a o naturalnej części cyklu życia, to niektórych przypadkach jego objawy mogą znacząco się nasilać. Dostepne w naszym sklepie produkty pomogą organizmowi przejść przez ten trudny etap. Wśród najczęsciej występujących symptomów możemy wyróżnić na przykład uderzenia gorąca i zimna, napady lęku i rozdrażnienie. Niektóre kobiety doznają także bardzo silnych wahań nastroju – dopadają je wtedy skrajne emocje przez co stają się płaczliwe, popadają w bezsenność czy depresję, a konsekwencją tego może być przewlekłe zmęczenie.

 

Aby temu zapobiec, suplementy zostały wyposażone w naturalną broń do walki z tymi objawami, czyli fitoestrogeny, które przypominają w budowie ludzki hormon, estrogen. Ich działanie skupia się na uspokojeniu i złagodzeniu objawów. Pomagają w ten sposób zrelaksować się i odpocząc w okresie menopauzy.

 

Z kolei mężczyźni w średnim wieku mogą być narażeni na przerost prostaty, czyli gruczołu krokowego znajdującego się tuż pod pęcherzem moczowym. Ta choroba często bywa bagatelizowana, a jej najczęstszym objawem są problemy w oddawaniu moczu. Z początku przyprawia tylko o dyskomfort, ale nieleczona może być szczególnie niebezpieczna dla nerek. Najskuteczniejszą walką z nią jest profilaktyka i suplementy, które dbają o układ moczowy, jednocześnie łagodząc objawy choroby, która już się pojawiła.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 27 items

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.