Książki i czasopisma

Jest 194 produktów.

Wiedza to klucz do sukcesu i zrozumienia, dlatego jeśli chcemy zacząć naszą przygodę z naturalnymi suplementami, przyda się także odpowiednia literatura. Dzięki dostępnym w naszym sklepie poradnikom dowiemy się między innymi, jak wybrać odpowiednie dla organizmu suplementy diety – jakie zioła powinny one zawierać, jak je dawkować, a także jak je...

Wiedza to klucz do sukcesu i zrozumienia, dlatego jeśli chcemy zacząć naszą przygodę z naturalnymi suplementami, przyda się także odpowiednia literatura. Dzięki dostępnym w naszym sklepie poradnikom dowiemy się między innymi, jak wybrać odpowiednie dla organizmu suplementy diety – jakie zioła powinny one zawierać, jak je dawkować, a także jak je łączyć, by być świadomym ich działania.

 

Dodatkowo dowiemy się, jak zaspokoić nasze pragnienie na słodycze, unikać glutenu i jakie właściwości mają przyprawy obecne w naszej kuchni. To sprawi, że gotowanie będzie jeszcze większą przyjemnością, a nawet najzwyklejsze produkty, które spożywamy codziennie ujawnią swoją wartość dla funkcjonowania naszego organizmu. Możliwe, że po przeczytaniu okaże się, że wzbogacimy domową spiżanię o nowe zioła czy przyprawy.

 

Wiele przydatnych informacji znajdą tu także osoby, które pragną zmienić swój styl życia – dodatkowa wiedza o krwi, cholesterolu i jego wpływie na nasze ciało z pewnością pomoże w ustabilizowaniu diety. Warto zainteresować się książkami, które traktują właśnie o niej. Nie możemy bowiem zapomnieć, że podstawą zdrowego żywienia jest wiedza, a najlepiej czerpać ją od specjalistów dietetyki. Poza innowacyjnymi metodami zmiany dotychczasowego stylu życia, znajdziemy tu także literaturę pozwalającą wzbogadzić naszą wiedzę kulinarną. Powiększymy zasób przepisów na domowe obiady czy zdrowe desery, a co za tym idzie, dużo chętniej przystaniemy na zmianę diety, nie musząc opierać się na sztampowych, wyuczonych przepisach.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 194 items

Książki i czasopisma

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.