Miody Manuka

Jest 10 produktów.

Manuka to krzew pochodzący z Nowej Zelandii i Australii, a dokładniej z jej południowo-wschodniego, suchego wybrzeża. Łatwo się rozmnaża i nie jest wymagający pod względem warunków glebowych. Jego przypominające gwiazdy kwiaty lubiane są przez tamtejsze pszczoły, które następnie wytwarzają z zebranego nektaru miód manuka, posiadający cudowne wła...

Manuka to krzew pochodzący z Nowej Zelandii i Australii, a dokładniej z jej południowo-wschodniego, suchego wybrzeża. Łatwo się rozmnaża i nie jest wymagający pod względem warunków glebowych. Jego przypominające gwiazdy kwiaty lubiane są przez tamtejsze pszczoły, które następnie wytwarzają z zebranego nektaru miód manuka, posiadający cudowne właściwości.

 

To właśnie on jest głównym składnikiem wielu suplementów, jak również stosowany w swej naturalnej formie. Ma zbawienny wpływ w przypadku schorzeń układów: pokarmowego, oddechowego i naczyniowego. Według badań działa bakteriobójczo, oczyszczając organizm ze złośliwych szczepów drobnoustrojów odpowiadających między innymi za wrzody żołądka. Zwalcza także szkodliwe pałeczki okrężnicy, które dostając się do układu moczowego mogą powodować jego zakażenie. Nie są to jednak jedyne właściwości lecznicze tego drogocennego miodu.

 

Manuka wchodzi także w skład preparatów stosowanych zewnętrznie, takich jak pomadki czy mydła. Jest to związane z dużą ilością witamin i minerałów w nim zawartych, a także przeciwutleniaczy i olejków eterycznych. Wspomagają one gojenie się ran i regenerację skóry, co jest wskazane dla osób, które cierpią na przykład na zniszczone dłonie ze względu na charakter wykonywanej pracy. Dodatkowo, dostępne są również maski oczyszczające z miodem manuka i propolisowe krople o bardzo silnym działaniu odkażającym. W naszym sklepie można znaleźć tę substancję także w formie lizaków. Sprawdza się szczególnie w przypadku podrażnienia lub zapalenia gardła.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 10 of 10 items

Miody Manuka

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.