Aromatoterapia

Jest 35 produktów.

Aromaterapia / Aromatoterapia

Aromaterapia to sztuka wykorzystania lotnych substancji zapachowych, nazywanych olejkami eterycznymi bądź zapachowymi, by wpłynąć na nasze zdrowie. Wiele roślin kryje w sobie ekstrakty, które dopiero w tej formie odkrywają swoją prawdziwą moc. Stosowane w postaci kompresów czy kąpieli, a także przy masażu, mogą pomó...

Aromaterapia / Aromatoterapia

Aromaterapia to sztuka wykorzystania lotnych substancji zapachowych, nazywanych olejkami eterycznymi bądź zapachowymi, by wpłynąć na nasze zdrowie. Wiele roślin kryje w sobie ekstrakty, które dopiero w tej formie odkrywają swoją prawdziwą moc. Stosowane w postaci kompresów czy kąpieli, a także przy masażu, mogą pomóc w leczeniu wielu schorzeń, takich jak łupież czy żylaki, jednocześnie działając profilaktycznie i zapobiegając ich powstawaniu.

 

Większość olejków eterycznych jest bardzo delikatna, a wysoka temperatura kominków aromaterapeutycznych może im zaszkodzić, odbierając cudowne właściwości, dlatego zwykle stosuje się je zewnętrznie. Sprawa wygląda odwrotnie w przypadku olejków zapachowych – te uwalniają swe właściwości podgrzane, nie lecząc bezpośrednio, ale za pomocą pięknej woni redukując poziom stresu, co zapobiega wielu schorzeniom z nim związanym. Oba warianty mogą być stosowane w przystosowanych do tego nawilżaczach powietrza, by nadać naszym wnętrzom ciekawego charakteru.

 

W ofercie znajdują się oleje otrzymane z cynamonowca, liści mięty czy sosny, a każdy z nich odznacza się wyjątkowymi właściwościami. Pierwszy pomoże nam zwalczyć uporczywy ból, jednocześnie działając rozgrzewająco i odprężająco. Z tej samej rośliny powstaje popularna przyprawa kuchenna – cynamon. Z kolei mięta ukoi nasz układ pokarmowy, a olejek sosnowy wesprze organizm w walce z infekcją górnych dróg oddechowych. Każdy z nich ma wiele zastosowań i może zostać użyty na kilka sposobów – zależnie od potrzeb Klienta.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 35 items

Aromatoterapia

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.