Zielona Herbata Wyciąg z Liści
Czerwiec 4, 2015
Żelazo Gentle Iron
Czerwiec 4, 2015
Żurawina jest owocem wpływającym prozdrowotnie na nasz organizm, ze względu na wysoką zawartość związków odżywczych, wspomagających podstawowe funkcje naszego organizmu. Żurawina jest znana ze swojej wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy C, czyli kwasu askorbinowego. Żurawina jest też źródłem: kwasów organicznych, retinolu, bioflawonoidów, kwercetyny, antocyjanów, tanin, flawonoli, glikozydów. Kwas askorbinowy jest związkiem, który musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem, bo nie potrafi on go samodzielnie wytworzyć.
  • Standaryzowany suplement diety
  • wegański
  • wegetariański
  • bezglutenowy
  • bez składników mlecznych
  • koszerny
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl


ANTYOKSYDANTY
Kwas askorbinowy jest antyoksydantem, co oznacza, że przeciwdziała wolnym rodnikom. Są to agresywne formy tlenu, które powstają w naszym organizmie cały czas, w wyniku przemian komórkowych, palenia papierosów, picia alkoholu, stosowania nieprawidłowej diety, przebywania w zanieczyszczonym środowisku czy ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Biorą udział w patogenezie wielu chorób, takich jak miażdżyca czy nowotwory.

SKÓRA
Wolne rodniki uszkadzają włókna kolagenowe, które są podstawowym składnikiem tkanki łącznej. Jest ona odpowiedzialna za integralność wielu struktur, takich jak skóra, naczynia krwionośne, chrząstki czy kości. W wyniku działania reaktywnych form tlenu włókna ulegają uszkodzeniu, co sprzyja szybszemu powstawaniu zmarszczek, spadku elastyczności i jędrności skóry.

UKŁAD MOCZOWY
Żurawina znana jest ze swojego dobroczynnego w pływu na układ moczowy. Stany zapalne tego układu dotykają szczególnie młode kobiety, a czynnikiem sprawczym jest zazwyczaj bakteria Escherichia coli. Żurawina przeciwdziała przyleganiu bakterii do ścian dróg moczowych i wywoływania przez nie stanu zapalnego, objawiającego się: bólem przy oddawaniu moczu, wielomoczem, pieczeniem cewki moczowej.

WRZODY ŻOŁĄDKA
Badania kliniczne sugerują, że żurawina sprzyja hamowaniu stanu zapalnego, wywołanego przez bakterię Helicobacter pylori. Jest ona odpowiedzialna za wrzodu żołądka i nieprzyjemne objawy tej choroby, a nawet raka żołądka.INNE ZASTOSOWANIA ŻURAWINY
Ochrona przeciw nowotworom, poprawianie szczelności naczyń krwionośnych, udział w reakcjach enzymatycznych, szkorbut, stany zapale dziąseł, infekcje, stany zapalne.
Preparat Cran Flora Solgar zawiera wysokojakościowy koncentrat żurawiny wielkanocnej – witaminę C w formie nie kwasowej oraz około 6 miliardów żywych kultur bakterii probiotycznych.

Stosowanie:
1-2 tabletki dziennie.


Opakowanie:
60 tabletek.


Skład:

SkładnikDawka
Żurawina (vaccinium macrocarpum)400 mg
Witamina C (kwas I-askorbinowy)60 mg
Naturalne substancje pomocnicze: Substancja przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksupropylometyloceluloza)


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Nasz sklep zielarski działa od 1993 roku. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi i zagwarantować, że przedstawiana przez nas wiedza jest potwierdzona. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Zielarnii internetowej pod adresem http://evital.pl

Dodaj komentarz