Witamina E
Czerwiec 4, 2015
Żeń-Szeń Koreański Wyciąg z Korzenia
Czerwiec 4, 2015
Witamina K to substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, której nie jest on w stanie sam wytworzyć – oznacza to, że musi być dostarczana w odpowiednich ilościach wraz z pożywieniem. Wpływa ona na kondycję układu krzepnięcia, układu krążenia oraz kości. Witamina K zawiera witaminę K1 – filochinon oraz witaminę K2 – metachinon i to ona jest przyswajana przez nasze ciało. Jest również wytwarzana przez bakterie będące składowa naturalnej mikroflory jelitowej.
  • Standaryzowany suplement diety
  • wegański
  • wegetariański
  • bezglutenowy
  • bez składników mlecznych
  • koszerny
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl

UKŁAD KRZEPNIĘCIA
Witamina K jest niezbędna do produkcji składowych układu krzepnięcia, a dokładniej - czynników II, VII, IX, X, osteokalcyny, osteonoktyny, białka C i S, białek wiążących wapń. Składniki te są niezbędne do przeprowadzenia kaskady krzepnięcia oraz zasklepienia rany i zatamowania krwawienia.

UKŁAD KOSTNY
Witamina K reguluje gospodarkę wapniową, współodpowiada więc za mineralizacje kośćca. Chroni przed jego mikrouszkodzeniami i ułatwia amortyzację.

OBJAWY NIEDOBORU WITAMINY K
Zaburzenia krzepliwości krwi, częste siniaki, wydłużony czas krzepnięcia, zaburzenia mineralizacji kości.

Bez zgody lekarza suplementów witaminy K nie powinny stosować osoby przyjmujące warfarynę lub inne leki przeciwkrzepliwe.

Stosowanie:
1 tabletka dziennie.


Opakowanie:
50 tabletek.


Skład:
SkładnikDawka
Witamina K2 (jako menachinon-7, zawiera soję i mleko) 100 ug
Naturalne substancje pomocnicze: Substancja wypełniająca: fosforan dwuwapniowy Otoczka kapsułki roślinnej hydroksypropylometyloceluloza Substancje przeciwzbrylające: roślinny magnezu stearynian*, dwutlenek krzemu Guma celulozowa


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Nasz sklep zielarski działa od 1993 roku. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi i zagwarantować, że przedstawiana przez nas wiedza jest potwierdzona. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Zielarnii internetowej pod adresem http://evital.pl

Dodaj komentarz