Kwas Hialuronowy
Maj 28, 2015
Nieutleniona Lecytyna Sojowa
Maj 30, 2015
Kwas kaprylowy to związek należący do grupy nasyconych kwasów tłuszczowych, obecny w oleju kokosowym, palmowym, tłuszczach kóz i owiec, tłuszczach roślinnych. Naukowcy zauważyli, że suplementacja kwasem kaprylowym działa prozdrowotnie na wiele układów naszego organizmu i wspomaga jego prawidłowe funkcjonowanie. Zmaksymalizowany kwas kaprylowy zapewnia odpowiednie działanie preparatu – osiągnięcie dawki skutecznej w organizmie skutkuje faktycznym działaniem prozdrowotnym.
  • Standaryzowany suplement diety
  • wegański
  • wegetariański
  • bezglutenowy
  • bez składników mlecznych
  • koszerny
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl


GRZYBICA – DROŻDŻYCA
Drożdżyca organizmu jest schorzeniem powszechnym w dzisiejszych czasach. Jednakże przerost drożdżaków (głównie Candida albicans) daje bardzo niespecyficzne objawy – osłabione włosy, skórą i paznokcie; drażliwość, zmęczenie, podatność na stres, problemy z koncentracją, bóle brzucha, problemy z wypróżnianiem. Kiedy może dojść do inwazji drożdżakami? W przypadku nieprawidłowej diety, przewlekłej antybiotykoterapii, hipowitaminozy zaburzeń mikroflory jelitowej, spadków odporności, zaburzeń pracy wątroby. Kwas kaprylowy wykazuje powoduje uszkodzenia ścian komórkowych drożdżaków, co prowadzi do ich śmierci. Jest on stosunkowo szybko wchłaniany z jelit, jednakże należy pamiętać, aby spożywać go w połączeniu z minerałami, które przedłużają jego działanie.

UKŁAD POKARMOWY
Kwas kaprylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodzące i regulujące. Przeciwdziała biegunkom, zaparciom, bólom brzucha. Ułatwia wchłanianie składników odżywczych z pokarmu, łagodzi objawy spowodowane przez wrzody żołądka, czy dwunastnicy.

KONTROLA APETYTU
Według badań, kwas kaprylowy hamuje apetyt na słodycze. Sprzyja to walce z drożdżycą – to właśnie cukier jest świetna pożywką dla grzybów. Sprzyja to również odchudzaniu.
Preparat Solgara zawiera kwas kaprylowy w połączeniu z wapniem, magnezem, potasem i cynkiem. Kwas kaprylowy dość szybko wchłania się z jelit, a połączenie z minerałami zapewnia wolniejsze tempo wchłaniania w celu pożądanego działania przeciwgrzybiczego.

Stosowanie:
1-2 tabletki dziennie.


Opakowanie:
100 tabletek.


Skład:
SkładnikDawka
Kwas kaprylowy (oktaniany wapnia, magnezu, potasu i cynku) 350 mg
Naturalne substancje pomocnicze:Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza. Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu. Substancja poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza. Guma celulozowa. Glicerol roślinny


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Nasz sklep zielarski działa od 1993 roku. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi i zagwarantować, że przedstawiana przez nas wiedza jest potwierdzona. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Zielarnii internetowej pod adresem http://evital.pl

Dodaj komentarz