Żurawina Cran Flora z z probiotykami i Ester C
Czerwiec 4, 2015
Female Multiple
Czerwiec 19, 2015
Preparat Ultimate Bone Support firmy Solgar to odpowiednio dobrany zestaw składników biologicznych polepszających stan kośćca.
  • Standaryzowany suplement diety
  • wegetariański
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl


WAPŃ I MAGNEZ
Wapń i magnez to minerały, niezbędne do utrzymania odpowiedniej twardości i sprężystości kości. Dzięki nim w kośćcu dochodzi do zmniejszonej liczby mikrouszkodzeń, przeciwdziałają pęknięciom i złamaniom. Obecne z preparacie Solgar minerały w formie chelatów charakteryzują się wysoką przyswajalnością, co zwiększa siłę suplementu.

MANGAN
Mangan konieczny jest do wytwarzania tkanki łącznej, która jest odpowiedzialna za utrzymanie struktur wielu elementów naszego ciała, między innymi kości.

WITAMINA D3
Konieczna do regulacji przebudowy kośćca a jej niedobór może prowadzić do poważnych powikłań, które mogą zaburzyć funkcje organizmu i prowadzić do występowania większej ilości złamań i pęknięć.

MIEDŹ
Miedź jest niezbędna do powstawania włókien kolagenowych – niezbędnych elementów tkanki łącznej, odpowiedzialnych za ich elastyczność oraz utrzymanie prawidłowej struktury elementów chrzęstnych.

Preparat to świetne źródło witamin i minerałów dla osób chcących ustrzec się przed rozwojem chorób układu kostnego, szczególnie kobiet w okresie menopauzy.
Stosowanie:
4 tabletki dziennie.


Opakowanie:
120 tabletek.


Skład:

Składnik (4 tabletki)Dawka
Wapń (jabłczan, cytrynian, diglicynian wapnia) 1000 mg
Magnez (jabłczan, cytrynian (sól magnezowa kwasu cytrynowego), diglicynian magnezu) 500 mg
Witamina K2 (menachinon-7) (zawiera mleko i soję)65 ug
Bor (kwas borowy)2 mg
Cynk (diglicynian†)65 ug
Mangan (diglicynian†)2 mg
Miedź (diglicynian†)500 ug
Witamina D 25 ug
Naturalne substancje pomocnicze: Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa. Substancje przeciwzbrylające: kwasy tłuszczowe (roślinny kwas stearynowy), dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu. Substancja poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza. Substancja do stosowania na powierzchnię: glicerol roślinny


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Nasz sklep zielarski działa od 1993 roku. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi i zagwarantować, że przedstawiana przez nas wiedza jest potwierdzona. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Zielarnii internetowej pod adresem http://evital.pl

Dodaj komentarz