Kanguwity
Maj 26, 2015
All In One
Maj 26, 2015
Preparat Advanced Acidophilus 40+ to preparat zawierający żywe kultury bakterii, przeznaczony dla osób po 40 roku życia. Specjalna formuła suplementu sprawia, że bakterie przedostają się przez kwaśne pH żołądka do jelit, w stanie nienaruszonym.
  • Standaryzowany suplement diety
  • wegański
  • wegetariański
  • bezglutenowy
  • bez składników mlecznych
  • koszerny
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl


MIKROFLORA JELITOWA
Mikroflora jelitowa jest niezbędna do prawidłowej pracy całego naszego organizmu. Ma bezpośredni wpływ na prace jelit i przyswajania związków odżywczych. Wytwarza tez niezwykle ważne substancje, takie jak witamina K, PP czy kwas foliowy, które nasz organizm z chęcią wykorzystuje. Jest składnikiem układu odpornościowego – odpowiada za jego modulację oraz decyduje, czy w wyniku obecności w jelitach patogenów lub niektórych związków należy wzbudzić stan zapalny. Zbyt gwałtowna odpowiedź układu immunologicznego na obce cząsteczki mogłaby prowadzić do przewlekłych stanów zapalnych, niszczenia komórek jelitowych i nowotworu.

PROBIOTYKI
Probiotyki to odpowiednio wyselekcjonowane kultury żywych bakterii, które wykazują dobry wpływ na układ pokarmowy człowieka. W wyniku spozywanego przez nas pokarmu czy stosowana leków może dojść do zaburzeń ilościowych i jakościowych mikroflory. Ma to swoje negatywne skutki – zwolnione zostają miejsca uchwytu bakterii, które natychmiast wykorzystują patogeny. Zostaje zaburzone pH, sprzyjając tym samym zakażeniom. Probiotyki uzupełniają braki i regulują pracę jelit, przeciwdziałając wzdęciom, zaparciom czy bólom brzucha. Najczęściej spotykane w suplementach kultury bakterii to: Lactobacillus acidophilus, L. casei, L. fermentum, L. gasseri, L. johnsoni, L. lactis, L. bulgaricus, L. plantarum, L. salivarius, L. reuteri oraz Bifidobacterium bifidum, B. longum, B. infantis czy Streptococcus termophilus. Konieczna jest suplementacja probiotykami podczas stosowania antybiotyków. Oprócz zabicie złych bakterii, dochodzi do zabicia również składników naturalnej mikroflory, co może być brzemienne w skutkach.

Stosowanie:
1 - 2 kapsułki dziennie.


Opakowanie:
60 kapsułek.


Skład:
SkładnikDawka
L. acidophilus LA-5®300 mln mikroorganizmów
L. rhamnosus GG, LGG®300 mln mikroorganizmów
L. paracasei, L CASEI 431®300 mln mikroorganizmów
B. lactis, BB-12® 300 mln mikroorganizmów
S. thermophilus, TH-4TM300 mln mikroorganizmów
Substancje pomocnicze: maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; kultury probiotyczne, alginian sodu, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu. Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Sprawdź cenę produktu - przejdź do sklepu evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Zielarnia - Sklep Zielarski - Evital.pl
Nasz sklep zielarski działa od 1993 roku. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi i zagwarantować, że przedstawiana przez nas wiedza jest potwierdzona. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Zielarnii internetowej pod adresem http://evital.pl

Dodaj komentarz