Dlaczego Solgar?

Naturalne produkty

Solgar oferuje Państwu preparaty ziołowe o wysokiej jakości i skuteczności, w których znajdziemy specjalnie standaryzowane ekstrakty o zbilansowanej ilości składników biologicznie czynnych, pozbawione sztucznych barwników, konserwantów oraz substancji pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość

Składniki preparatów Solgar pochodzą z całego świata - ich pozyskiwanie przebiega w ściśle określonych warunkach i poddawane są one wielostopniowym restrykcyjnym kontrolom jakości, które gwarantują czystość i trwałość produktu – żaden surowiec nie spełniający norm Złotego Standardu nie zostanie dopuszczony do procesu produkcji.

Lata doświadczeń

Firma Solgar jest pionierem na rynku preparatów oferujących naturalne witaminy, minerały i zioła - funkcjonuje od 1947 roku i systematycznie się rozwija – wprowadziła na rynek ponad 400 produktów o wysokiej jakości i czystości, których skuteczność poparta jest badaniami naukowymi.

Bezpieczeństwo

Firma Solgar posiada własne laboratorium biochemiczne, w którym naukowcy dziedzin takich jak biochemia i mikrobiologia oceniają wpływ produktów na organizm człowieka dbając o ich jak najwyższa skuteczność i przyswajalność – preparaty pozbawione są zanieczyszczeń, substancji pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników i konserwantów.
Firma Solgar funkcjonuje na rynku od 1947 roku i jak dotąd, wprowadziła na rynek ponad 400 produktów. Ich receptury oparte są na latach doświadczeń i badań naukowych, które Solgar sam sfinansował - firma posiada swoje własne centrum badawcze pełne naukowców dziedzin takich jak mikrobiologia, biochemia czy technologia żywienia. Są oni odpowiedzialni za komponowanie preparatów w taki sposób, aby synergistycznie i wydajnie poprawiały funkcjonowanie ludzkiego ciała.

Solgar oferuje konsumentom preparaty zawierające ekstrakty ziołowe o wysokiej świeżości i jakości. Kluczem jest proces tworzenia preparatów – standaryzowane zioła to źródło stałej ilości składników biologicznie czynnych zapewniających odpowiednią synergię działania każdej kompozycji.

Podstawą preparatów Solgar są naturalne, wysokiej jakości składniki – pochodzą one z wyselekcjonowanych upraw, a każda partia produktu poddawana jest restrykcyjnym kontrolom jakości i czystości. To właśnie Solgar jako pierwszy na rynku zastosował formułę powlekania tabletek substancjami pochodzenia roślinnego (a nie zwierzęcego) bez sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto, fachowcy laboratorium Solgara dążą do wyeliminowania jak największej ilości potencjalnych alergenów a wszystkie produkty zawierające soje posiadają certyfikat non-GMO (co oznacza, że soja nie jest genetycznie modyfikowana) .

Solgar jest pionierem pod względem preparatyki tego typu produktów – w ich składzie znajdziemy sproszkowane koncentraty warzyw (buraki, marchew, brokuły), owoców (truskawki, jabłka, morele), ziół, nienasyconych kwasów tłuszczowych i probiotyków bez chemicznych i sztucznych dodatków.

Dewizą firmy jest wysoka jakość i niezawodność oraz dbałość o klienta na każdym etapie produkcji i dystrybucji. Z tego względu, Solgar wypracował na przestrzeni lat tak zwany Złoty Standard (Golden Standard) który gwarantuje, że produkty przygotowywane są z odpowiednią dbałością o każdy szczegół, zanim trafią do rąk konsumenta.

Zielarnia Evital.pl


Zapraszamy do naszych sklepów zielarskich
Zapewniamy wysoką jakość obsługi.
Znajdziesz u nas pełną gamę produktów marki Solgar
Zapraszamy
www.evital.pl


tel. 61 830 55 22